Ahlborn Organum III

Základná charakteristika organu
  • Úžasný nástroj pre najnáročnejších
  • Nekompromisná kvalita a dizajn
  • Ak viete čo chcete, ste tu správne.....

Digitálne elektronické chrámové kostolné organy Ahlborn Organum III, 57 sklopiek, 185 registrov, 3 manuály, 7/15 doplnkových registrov pre každú sekciu, 32 tónový pedál, 560 hlasov polyfónia.

Digitálne chrámovej organy Ahlborn Organum III sú určené pre tých zákazníkov, vyžadujúcich trojmanuálový nástroj s nekompromisnou zvukovou kvalitou a množstvom funkcií, ktoré je možné na nástoji tohto typu mať. Vďaka posilnenej technológii DRAKE, pre spracovanie zvuku bolo dosiahnuté polyfóniu 480 hlasov, čo je unikátna vlastnosť a nemôže sa tým pochváliť žiadny model iného výrobcu chrámových organov! Nástroj je dodávaný vrátane drevenj lavice a pedálu. Za príplatok je možné dokúpiť výškovo nastaviteľnou lavicu alebo lepšie klaviatúru, ktorá je vyrobená z dreva a má inverzný farbu.

U nástroja je možné voliť jedno z týchto 4 usporiadanie stopových registrov:
1.Nemecká verzia, 2.Talianska verzia, 3.Francúzska verzia, 4.Holandská verzia
Viac infurmácií tu: Organum III

Dodávka obsahuje pedál straight-parallel s 32 tónmi a lavicu.

Cena od - 24 990.00 €

Všeobecné informácie

Firma KapaAudio je výhradné zastúpenie pre predaj a servis dig. organov značky AHLBORN a GEM.

Firma Ahlborn patrí medzi najkvalitnejšie značky dig. organov a ich zvuky sú preslávené po celom svete lebo sú najvernejšie. Firma Ahlborn vyrába aj píšťalové aj digitálne organy, preto je zvuk dig. organov Ahlborn najvernejší a každý kto sa v obore vyzná uprednostňuje značku Ahlborn. Vysoká kvalita zvuku, spracovania a Talianskej práce sú zárukou špičkovej kvality výrobku.

Servis zaručuje priamo naša firma a náhradné diely sú dostupné po dobu min. 20 a viac rokov od zakúpenia, čo Vám zaručuje spokojnosť po dlhú dobu používania.

Nákupom organov Ahlborn u našej firmy získate kvalitný nadčasový výrobok, ktorý vám bude slúžiť po mnoho rokov. Navyše vám organ po dohode dovezieme, zapojíme a prevedieme základné zaškolenie obsluhy.

Samozrejmosťou je záručný aj pozáručný servis a dostupnosť dielov po dlhú dobu priamo u našej firmy.

Viac info na www.ahlborn.sk , celú našu prácu si pozriete aj na facebooku: https://www.facebook.com/profile.php?id=100063636514017