Ahlborn PRAELUDIUM 227

Základná charakteristika organu
  • Najdostupnejší dvojmanuál AHLBORN
  • Kvalita zvuku AHLBORN
  • Zabudované silné ozvučenie, lavica, pedálnica...

Chrámove organy, Dva 61 klávesové manuály, 20 sklopiek, 20 registrov, 2 manuály, 27 tónový pedál, 140 hlasov polyfónia, zabudované vlastné silné ozvučenie 280Wrms/400W max. Uzamykateľná ochranná roleta.
Digitálne elektronické chrámove kostolné organy Ahlborn Praeludium 227 sú určené do malých a stredných kostolov rovnako tak pre nácvik organovej hry na konzervatóriách či na koncerty vo filharmónii. Tento nástroj je založený na unikátnej technológii spracovania zvuku, nazvanej DRAKE, ktorá zaisťuje pokrokové funkcie a naozaj reálny zvuk nerozoznateľný od klasických organov. Nástroj je dodávaný vrátane lavice a pedálu.
PRAELUDIUM 227 má toto usporiadanie stopových registrov: Nemecká zvuková verzia parametre
Viac informácií tu: PRAELUDIUM 227

Chrámove organy, Dva manuály, 20 sklopek, 20 registrov, 2 manuály, 27 tónový pedál, 140 hlasov polyfónia, zabudované silné ozvučenie 280Wrms/400W max.

Dodávka obsahuje organ, lavicu a pedál straight-parallel s 27 pedálmi.

Cena od - 5 490.00 €

Všeobecné informácie

Firma KapaAudio je výhradné zastúpenie pre predaj a servis dig. organov značky AHLBORN a GEM.

Firma Ahlborn patrí medzi najkvalitnejšie značky dig. organov a ich zvuky sú preslávené po celom svete lebo sú najvernejšie. Firma Ahlborn vyrába aj píšťalové aj digitálne organy, preto je zvuk dig. organov Ahlborn najvernejší a každý kto sa v obore vyzná uprednostňuje značku Ahlborn. Vysoká kvalita zvuku, spracovania a Talianskej práce sú zárukou špičkovej kvality výrobku.

Servis zaručuje priamo naša firma a náhradné diely sú dostupné po dobu min. 20 a viac rokov od zakúpenia, čo Vám zaručuje spokojnosť po dlhú dobu používania.

Nákupom organov Ahlborn u našej firmy získate kvalitný nadčasový výrobok, ktorý vám bude slúžiť po mnoho rokov. Navyše vám organ po dohode dovezieme, zapojíme a prevedieme základné zaškolenie obsluhy.

Samozrejmosťou je záručný aj pozáručný servis a dostupnosť dielov po dlhú dobu priamo u našej firmy.