Ahlborn PRAELUDIUM I

Základná charakteristika organu
  • Luxusný menší nástroj
  • Výnimočný zvuk AHLBORN
  • Kvalita za super cenu.
  • Prekvapivý výkon aj vo veľkom priestore

Chrámove organy, jeden manuál, 18 sklopiek, 13 registrov + 5 doplnkových registrov, 70 hlasov polyfónia, Transpozícia, lavicou. Zabudované výkonné ozvučenie priamo v nástroji, externé ozvučenie často krát nieje nutné.

Nástroj, ktorý vás prekvapí, zvuk porovnateľný s drahými veľkými nástrojmi. Digitálne elektronické chrámove kostolné organy varhany Ahlborn Praeludium 1 sú určené do kostolov na doprovod spevu, rovnako tak pre nácvik organovej hry na konzervatóriách, super do svadobných a obradných siení, domov nádeje a pod.... Obsahuje aj basové registre s funkciou automatického pedálu. Obsahuje aj prídavné registre ako piano, čembalo a pod.... menší no veľmi kvalitný nástroj do kostolov za prístupnú cenu, prekvapí vás zvukom ktorý sa vyrovná aj drahším nástrojom. Super funkcie: Transpozícia a iné...

Rozmery bez lavice (W x H x D): 1.000 x 970 x 550 mm, 71 kg, lavica dodávaná v cene, zabudované ozvučenie.

PRAELUDIUM 1 má toto usporiadanie stopových registrov: Nemecká verzia
Viac informácií tu: PRAELUDIUM I

Cena od - 3 799.00 €

Všeobecné informácie

Firma KapaAudio je výhradné zastúpenie pre predaj a servis dig. organov značky AHLBORN a GEM.

Firma Ahlborn patrí medzi najkvalitnejšie značky dig. organov a ich zvuky sú preslávené po celom svete lebo sú najvernejšie. Firma Ahlborn vyrába aj píšťalové aj digitálne organy, preto je zvuk dig. organov Ahlborn najvernejší a každý kto sa v obore vyzná uprednostňuje značku Ahlborn. Vysoká kvalita zvuku, spracovania a Talianskej práce sú zárukou špičkovej kvality výrobku.

Servis zaručuje priamo naša firma a náhradné diely sú dostupné po dobu min. 20 a viac rokov od zakúpenia, čo Vám zaručuje spokojnosť po dlhú dobu používania.

Nákupom organov Ahlborn u našej firmy získate kvalitný nadčasový výrobok, ktorý vám bude slúžiť po mnoho rokov. Navyše vám organ po dohode dovezieme, zapojíme a prevedieme základné zaškolenie obsluhy.

Samozrejmosťou je záručný aj pozáručný servis a dostupnosť dielov po dlhú dobu priamo u našej firmy.

Viac info na www.ahlborn.sk , celú našu prácu si pozriete aj na facebooku: https://www.facebook.com/profile.php?id=100063636514017