Ahlborn PRAELUDIUM II kostolný organ

Základná charakteristika organu
  • Najpredávanejší model, super na bežné používanie v chrámoch
  • Zvuková kvalita AHLBORN v dostupnej cene
  • Super funkcie: Transpozícia, automatický pedál, record a iné
  • Silné zabudované ozvučenie, lavica, roleta, pedálnica v cene.

Najpredávanejší model, vysokokvalitná povrchová úprava. Najkvalitnejší nástroj za danú cenu, najpredávanejší model na Slovensku.

Digitálne elektronické chrámové kostolné organy Ahlborn Praeludium 2, 29 registrov celkom, 24 sklopiek, 24 registrov hlavných, 5 doplnkových registrov, 2 manuály, 30 tónový pedál, 280 hlasová polyfónia. Zabudované výkonné 280Wrms/500Wmax ozvučenie priamo v nástroji, externé ozvučenie často krát nieje nutné. Super funkcie: Transpozícia, automatický pedál, žalúzia, record a iné...

Veľmi kvalitný nástroj na každodenné použitie za veľmi priaznivú cenu. Prekvapí Vás zvukom a funkciami. Jeden z najpredávanejších nástrojov do kostolov. Digitálne elektronické chrámove kostolné organy Ahlborn Praeludium 2 sú určené do malých a stredných kostolov rovnako tak pre nácvik organovej hry na konzervatóriách či na koncerty vo filharmónii. Tento nástroj je založený na unikátnej technológii spracovania zvuku, nazvanej DRAKE, ktorá zaisťuje pokrokové funkcie a naozaj reálny zvuk nerozoznateľný od klasických organov. Nástroj je dodávaný vrátane drevenej lavice a pedálu.

U PRAELUDIUM II je možné voliť jedno z týchto 4 usporiadanie stopových registrov:
1.Nemecká verzia, 2.Talianska verzia, 3.Francúzska verzia, 4.Holandská verzia
Viac informácií tu: PRAELUDIUM II

Dodávka obsahuje kvalitný nástroj, pedál straight-parallel s 30 tónmi, lavicu, zaťahovaciu roletu so zámkom.

Zabudované výkonné ozvučenie priamo v nástroji, externé ozvučenie často krát nieje nutné ihneď riešiť pri zakúpení.

Cena od - 6 990.00 €

Všeobecné informácie

Firma KapaAudio je výhradné zastúpenie pre predaj a servis dig. organov značky AHLBORN a GEM.

Firma Ahlborn patrí medzi najkvalitnejšie značky dig. organov a ich zvuky sú preslávené po celom svete lebo sú najvernejšie. Firma Ahlborn vyrába aj píšťalové aj digitálne organy, preto je zvuk dig. organov Ahlborn najvernejší a každý kto sa v obore vyzná uprednostňuje značku Ahlborn. Vysoká kvalita zvuku, spracovania a Talianskej práce sú zárukou špičkovej kvality výrobku.

Servis zaručuje priamo naša firma a náhradné diely sú dostupné po dobu min. 20 a viac rokov od zakúpenia, čo Vám zaručuje spokojnosť po dlhú dobu používania.

Nákupom organov Ahlborn u našej firmy získate kvalitný nadčasový výrobok, ktorý vám bude slúžiť po mnoho rokov. Navyše vám organ po dohode dovezieme, zapojíme a prevedieme základné zaškolenie obsluhy.

Samozrejmosťou je záručný aj pozáručný servis a dostupnosť dielov po dlhú dobu priamo u našej firmy.

Viac info na www.ahlborn.sk , celú našu prácu si pozriete aj na facebooku: https://www.facebook.com/profile.php?id=100063636514017