Ahlborn PRAELUDIUM III elektronický organ

Základná charakteristika organu
  • Veľmi veľký počet kvalitných registrov
  • Zabudované silné ozvučenie, lavica, pedálnica
  • Super funkcie: Transpozícia, automatický pedál, record a iné...
  • Super kvalita zvuku AHLBORN

Digitálne elektronické chrámové kostolné organy Ahlborn Praeludium 3, 24 sklopiek, 60 registrov, 2 manuály, 5 doplnkových registrov pre každú sekciu, 30 tónový pedál, 280 hlasová polyfónia. Super funkcie: Transpozícia, automatický pedál, žalúzia, record a iné...

Veľmi kvalitný nástroj na každodenné použitie pre náročnejšieho zákazníka. Prekvapí Vás zvukom a funkciami. Jeden z najpredávanejších nástrojov do kostolov. Digitálne elektronické chrámove kostolné organy Ahlborn Praeludium 3 sú určené do malých a stredných a večších kostolov rovnako tak pre nácvik organovej hry na konzervatóriách či na koncerty vo filharmónii. Tento nástroj je založený na unikátnej technológii spracovania zvuku, nazvanej DRAKE, ktorá zaisťuje pokrokové funkcie a naozaj reálny zvuk nerozoznateľný od klasických organov. Nástroj je dodávaný vrátane drevenej lavice a pedálu. Od roku 2012 sa dodáva nástroj s USB mechanikou.

U PRAELUDIUM III je možné voliť jedno z týchto 4 usporiadanie stopových registrov:
1.Nemecká verzia, 2.Talianska verzia, 3.Francúzska verzia, 4.Holandská verzia
Viac informácií tu: PRAELUDIUM III

Dodávka obsahuje pedál straight-parallel s 30 tónmi, roleta so zámkom a lavica.

Cena od - 7 899.00 €

Všeobecné informácie

Firma KapaAudio je výhradné zastúpenie pre predaj a servis dig. organov značky AHLBORN a GEM.

Firma Ahlborn patrí medzi najkvalitnejšie značky dig. organov a ich zvuky sú preslávené po celom svete lebo sú najvernejšie. Firma Ahlborn vyrába aj píšťalové aj digitálne organy, preto je zvuk dig. organov Ahlborn najvernejší a každý kto sa v obore vyzná uprednostňuje značku Ahlborn. Vysoká kvalita zvuku, spracovania a Talianskej práce sú zárukou špičkovej kvality výrobku.

Servis zaručuje priamo naša firma a náhradné diely sú dostupné po dobu min. 20 a viac rokov od zakúpenia, čo Vám zaručuje spokojnosť po dlhú dobu používania.

Nákupom organov Ahlborn u našej firmy získate kvalitný nadčasový výrobok, ktorý vám bude slúžiť po mnoho rokov. Navyše vám organ po dohode dovezieme, zapojíme a prevedieme základné zaškolenie obsluhy.

Samozrejmosťou je záručný aj pozáručný servis a dostupnosť dielov po dlhú dobu priamo u našej firmy.

Viac info na www.ahlborn.sk , celú našu prácu si pozriete aj na facebooku: https://www.facebook.com/profile.php?id=100063636514017