Ahlborn PRAELUDIUM IV

Základná charakteristika organu
  • Najvybaveneší dvojmanuál zo série Praeludium
  • Koncertný zvuk a vybavenie
  • Veľmi veľký počet kvalitných registrov
  • Super funkcie: Transpozícia, automatický pedál,
  • žalúzia, crescendo, pistons, record a iné...
  • Zabudované silné ozvučenie, pedálnica, lavica

Najvybavenejší dvojmanuál pre náročnejších. zabudované kvalitné ozvučenie, pedálnica aj lavica v cene. Super funkcie: Transpozícia, automatický pedál, žalúzia, crescendo, pistons, record a iné...

Chrámové organy vysokej kvality, 32 sklopiek, 96 registrov, 2 manuály, 5 doplnkových registrov pre každú sekciu, 32 tónový pedál, 280 hlasov polyfónia.

U PRAELUDIUM IV je možné voliť jedno z týchto 4 usporiadanie stopových registrov:
1.Nemecká verzia, 2.Talianska verzia, 3.Francúzska verzia, 4.Holandská verzia
Viac infurmácií tu: PRAELUDIUM IV

Firma KapaAudio je výhradné zastúpenie pre predaj a servis dig. organov značky AHLBORN a GEM. Firma Ahlborn patrí medzi najkvalitnejšie značky dig. organov a ich zvuky sú preslávené po celom svete lebo sú najvernejšie. Firma Ahlborn vyrába aj píšťalové aj digitálne organy, preto je zvuk dig. organov Ahlborn najvernejší a každý kto sa v obore vyzná uprednostňuje značku Ahlborn. Vysoká kvalita zvuku, spracovania a Talianskej práce sú zárukou špičkovej kvality výrobku.
Servis zaručuje priamo naša firma a náhradné diely sú dostupné po dobu min. 20 a viac rokov od zakúpenia, čo Vám zaručuje spokojnosť po dlhú dobu používania.

Digitálne elektronické chrámové kostolné organy Ahlborn Praeludium 4, 32 sklopiek, 96 registrov, 2 manuály, 5 doplnkových registrov pre každú sekciu, 32 tónový pedál, 280 hlasov polyfónia.

Digitálne elektronické chrámove kostolné organy Ahlborn Praeludium 4 sú špičkový nástroj pre náročnejšieho zákazníka. Sú určené do stredných a večších kostolov rovnako tak pre nácvik organovej hry na konzervatóriách či na koncerty vo filharmónii. Tento nástroj je založený na unikátnej technológii spracovania zvuku, nazvanej DRAKE, ktorá zaisťuje pokrokové funkcie a naozaj reálny zvuk nerozoznateľný od klasických organov. Nástroj je dodávaný vrátane drevenej lavice a pedálu. Nástroj má USB mechaniku. Super funkcie: Transpozícia, automatický pedál, žalúzia, crescendo, pistons, record a iné...

U PRAELUDIUM 4 je možné voliť jedno z týchto 4 usporiadanie stopových registrov:
1.Nemecká verzia, 2.Talianska verzia, 3.Francúzska verzia, 4.Holandská verzia
Viac infurmácií tu: PRAELUDIUM IV

Tiento organ je možné podľa vašich požiadaviek dodať v prevedení lam. tmavý alebo svetlý dub.
Dodávka obsahuje pedál s 32 tónmi a lavicu a zaťahovaciu roletu so zámkom.

Ak potrebujete aj externé ozvučenie, vyrobíme Vám na mieru s požadovaným dizajnom a výkonom, prípadná cena externého ozvučenia dohodou.

Nákupom organov Ahlborn u našej firmy získate kvalitný nadčasový výrobok, ktorý vám bude slúžiť po mnoho rokov. Navyše vám organ po dohode dovezieme, zapojíme a prevedieme základné zaškolenie obsluhy. Samozrejmosťou je záručný aj pozáručný servis a dostupnosť dielov po dlhú dobu priamo u našej firmy.

Cena od - 9 950.00 €

Všeobecné informácie

Firma KapaAudio je výhradné zastúpenie pre predaj a servis dig. organov značky AHLBORN a GEM.

Firma Ahlborn patrí medzi najkvalitnejšie značky dig. organov a ich zvuky sú preslávené po celom svete lebo sú najvernejšie. Firma Ahlborn vyrába aj píšťalové aj digitálne organy, preto je zvuk dig. organov Ahlborn najvernejší a každý kto sa v obore vyzná uprednostňuje značku Ahlborn. Vysoká kvalita zvuku, spracovania a Talianskej práce sú zárukou špičkovej kvality výrobku.

Servis zaručuje priamo naša firma a náhradné diely sú dostupné po dobu min. 20 a viac rokov od zakúpenia, čo Vám zaručuje spokojnosť po dlhú dobu používania.

Nákupom organov Ahlborn u našej firmy získate kvalitný nadčasový výrobok, ktorý vám bude slúžiť po mnoho rokov. Navyše vám organ po dohode dovezieme, zapojíme a prevedieme základné zaškolenie obsluhy.

Samozrejmosťou je záručný aj pozáručný servis a dostupnosť dielov po dlhú dobu priamo u našej firmy.

Viac info na www.ahlborn.sk , celú našu prácu si pozriete aj na facebooku: https://www.facebook.com/profile.php?id=100063636514017