Ahlborn PRAELUDIUM IVe elektrický organ

Základná charakteristika organu
  • Veľmi veľký počet registrov, koncertný nástroj
  • Zabudované ozvučenie, lavica, pedálnica
  • Super funkcie: Transpozícia,
  • automatický pedál, crescendo, žalúzia, record a iné...
  • Kvalita zvuku AHLBORN

Digitálne elektronické chrámové kostolné organy Ahlborn Praeludium 4e, 32 sklopiek, 96 registrov, 2 manuály, 5 doplnkových registrov pre každú sekciu, 32 tónový pedál, 280 hlasov polyfónia. Super funkcie: Transpozícia, automatický pedál, crescendo, žalúzia, record a iné...

Digitálne elektronické chrámove kostolné organy Ahlborn Praeludium 4e sú špičkový nástroj pre náročnejšieho zákazníka. Sú určené do stredných a večších kostolov rovnako tak pre nácvik organovej hry na konzervatóriách či na koncerty vo filharmónii. Tento nástroj je založený na unikátnej technológii spracovania zvuku, nazvanej DRAKE, ktorá zaisťuje pokrokové funkcie a naozaj reálny zvuk nerozoznateľný od klasických organov. Nástroj je dodávaný vrátane drevenej lavice a pedálu. Nástroj má USB mechaniku.

U PRAELUDIUM 4e je možné voliť jedno z týchto 4 usporiadanie stopových registrov:
1.Nemecká verzia, 2.Talianska verzia, 3.Francúzska verzia, 4.Holandská verzia
Viac infurmácií tu: PRAELUDIUM IVe

Dodávka obsahuje pedál straight-parallel s 32 tónmi a lavicu a zaťahovaciu roletu so zámkom.

Cena od - 8 990.00 €

Všeobecné informácie

Firma KapaAudio je výhradné zastúpenie pre predaj a servis dig. organov značky AHLBORN a GEM.

Firma Ahlborn patrí medzi najkvalitnejšie značky dig. organov a ich zvuky sú preslávené po celom svete lebo sú najvernejšie. Firma Ahlborn vyrába aj píšťalové aj digitálne organy, preto je zvuk dig. organov Ahlborn najvernejší a každý kto sa v obore vyzná uprednostňuje značku Ahlborn. Vysoká kvalita zvuku, spracovania a Talianskej práce sú zárukou špičkovej kvality výrobku.

Servis zaručuje priamo naša firma a náhradné diely sú dostupné po dobu min. 20 a viac rokov od zakúpenia, čo Vám zaručuje spokojnosť po dlhú dobu používania.

Nákupom organov Ahlborn u našej firmy získate kvalitný nadčasový výrobok, ktorý vám bude slúžiť po mnoho rokov. Navyše vám organ po dohode dovezieme, zapojíme a prevedieme základné zaškolenie obsluhy.

Samozrejmosťou je záručný aj pozáručný servis a dostupnosť dielov po dlhú dobu priamo u našej firmy.

Viac info na www.ahlborn.sk , celú našu prácu si pozriete aj na facebooku: https://www.facebook.com/profile.php?id=100063636514017